Regulamin sklepu

INFORMACJE WSTĘPNE 

 1. Sklep internetowy online - PrzyprawyNMR, działający pod adresem www.nmr.com.pl zwany dalej "Sklepem", prowadzony jest przez NMR Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach, ul. Brzeska 147a, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy, pod nr KRS 0000039109, NIP 8211738497, REGON 710464661.
 2. Informacje znajdujące się na stronach internetowych Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Nabywca składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje w chwili otrzymania wpłaty na rachunek bankowy Sklepu: 74 1240 2685 1111 0010 9569 1528 PEKAO I O. w Siedlcach.
 3. Produkty oferowane w Sklepie są wytwarzane przez właściciela sklepu.

TRANSAKCJE 

 1. Stroną dokonującą zakupów w Sklepie, zwaną dalej Nabywcą, może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub firma.
 2. Przedmiotami transakcji prowadzonych przez Sklep są produkty wymienione w ofercie i przedstawione na stronach sklepu w chwili składania zamówienia. Wszystkie ceny produktów znajdujących się w ofercie sklepu wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Niektóre z oferowanych produktów mogą być w danej chwili niedostępne, o czym zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani. 

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

 1. Nabywca może złożyć zamówienie w Sklepie za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie Sklepu.
 2. Koszty dostawy na terytorium RP produktów zamawianych w Sklepie zależą od wybranego przez Nabywcę sposobu wysyłki oraz metody płatności. W koszt dostawy wchodzi: koszt przesyłki (za pośrednictwem firmy kurierskiej) oraz koszt płatności (zależny od wybranej metody płatności) i wynosi on:
 • 15 zł (koszt przesyłki: 15 zł + koszt płatności - przedpłata: 0 zł)
 • 18 zł (koszt przesyłki: 15 zł + koszt płatności - pobranie, przy odbiorze: 3 zł)

Przy zamówieniach o łącznej wartości produktów powyżej 100 zł - koszty przesyłki ponosi Sklep.
- w takim przypadku koszty dostawy wynoszą:

 • 0 zł (koszt przesyłki: 0 zł + koszt płatności - przedpłata: 0 zł)
 • 3 zł (koszt przesyłki: 0 zł + koszt płatności - pobranie, przy odbiorze: 3 zł)

Koszty i sposób dostawy poza terytorium RP są każdorazowo kalkulowane w "koszyku" i zależą od wagi zamówionych produktów i kraju, do którego ma być dostarczona przesyłka.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

 1. W chwili przyjęcia przez Sklep zamówienia do realizacji Nabywca otrzymuje informację o zmianie statusu zamówienia na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.
 2. W przypadku braku możliwości skompletowania przesyłki zgodnie ze złożonym zamówieniem, przesyłka może być wysłana bez brakujących artykułów. Każdorazowo w takim wypadku pracownik Sklepu będzie próbował skontaktować się z Nabywcą w celu zaproponowania rozwiązania satysfakcjonującego Nabywcę.
 3. W przypadku niezgodności dostarczonej przesyłki ze złożonym zamówieniem Nabywca może odmówić jej przyjęcia i niezwłocznie powiadomić o tym Sklep.
 4. W przypadku zamówień niezrealizowanych z winy Nabywcy, w szczególności w przypadku nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia lub podania błędnego adresu dostawy, Sklep zastrzega sobie prawo obciążenia Nabywcy kosztami dostawy, a w przypadku artykułów, których sprzedaż po nieudanej dostawie stała się niemożliwa - również kosztami tych artykułów.
 5. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon fiskalny lub faktura sprzedaży (na życzenie).

FORMY PŁATNOŚCI

 1. Zamówienie może zostać zrealizowane po dokonaniu płatności przelewem - bezpośrednio na rachunek bankowy sklepu internetowego online PrzyprawyNMR lub płatnością internetową poprzez system płatniczy PayU.
 2. Zamówienie może zostać zrealizowane również w przypadku zaznaczenia w formularzu zamówieniowym "przesyłka kurierska pobraniowa", gdy zapłata zostanie uiszczona gotówką przy odbiorze.

TERMIN REALIZACJI 

 1. Termin realizacji zamówienia wynosi 1 dzień roboczy (24 h), liczony od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie lub potwierdzenia zamówienia w przypadku przesyłki za pobraniem. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne, kiedy to termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu - nabywca zostanie niezwłocznie poinformowany o terminie oczekiwania.
 2. W wyjątkowych przypadkach - okresy świąteczne, długie weekendy - termin realizacji może się wydłużyć do 10 dni.
 3. Dla realizacji zamówień za granicę RP - termin realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych.

REKLAMACJE

 1. NMR Sp. z o.o. jako sprzedawca odpowiada wobec Nabywcy będącego konsumentem w rozumieniu art.221 Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z Umową sprzedaży towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.
 2. Reklamacje wynikające z naruszenia praw klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres handlowy@przyprawynmr.pl . NMR Sp. z o.o. zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie 14 dni, a gdyby to było niemożliwe, do poinformowania w tym okresie klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona. 

ZWROTY

 1. Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
 2. Zakupiony towar Nabywca ma obowiązek odesłać w ciągu 14 dni od chwili zgłoszenia rezygnacji.
 3. Zwrot wartości zamówionego towaru nastąpi na konto Nabywcy w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przez Sklep zwróconego towaru. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

 1. Zabrania się, pod odpowiedzialnością prawą, wykorzystywania w celach komercyjnych jakichkolwiek treści publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów) bez zgody właściciela Sklepu.
 2. Zezwala się na wykorzystywanie treści publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów) w celach prywatnych, dydaktycznych i naukowych, z zastrzeżeniem podania źródła, a w przypadku publikacji w sieci internetowej - również podania linku do strony sklepu. W przypadku wykorzystania treści  w formie tekstowej czcionka opisująca źródło i link muszą być tej samej wielkości, co wykorzystany tekst. W przypadku zdjęć czcionka nie może być mniejsza niż 1/45 wysokości zdjęcia.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Państwa dane są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (zwana dalej: Ustawą o ochronie danych osobowych) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
 2. Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl